Podlaski Dzień Kukurydzy – Szepietowo, 10 września 2017

Podlaski Dzień Kukurydzy

Podlaski Dzień Kukurydzy w Szepietowie
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie pragnie zaprosić mieszkańców gminy Augustów na Podlaski Dzień Kukurydzy, który odbędzie się 10 września 2017 r.

Wrześniowe spotkania w Szepietowie są doskonałą okazją do pogłębienia swojej wiedzy z zakresu uprawy i doboru właściwych odmian kukurydzy. W programie przewidziano wykłady na temat odmian oraz uprawy tej rośliny. Przedstawiciele firm, a także doradcy PODR będą służyć fachowymi poradami.

Tradycyjnie Podlaskiemu Dniu Kukurydzy towarzyszyć będzie Wojewódzki Konkurs Orki. W programie nie zabraknie również licznych atrakcji, w tym: pokaz zakiszania kukurydzy w balotach,rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Oddział Regionalny KRUS w Białymstoku, degustacja potraw z kukurydzy.

Zapraszamy na Podlaski Dzień Kukurydzy!

Tego wydarzenia nie mogą przegapić plantatorzy i miłośnicy kukurydzy!

Program Podlaskiego Dnia Kukurydzy

Podlaski Dzień Kukurydzy